Servet Gürkan

Sigortacılık ile İlgili Yaşadıklarım
“İyi ki sigorta yaptırmışım” demekten kendimi alamıyorum…
Ekim ayı sonunda Sisam adası ve Seferihisar körfezinde meydana gelen deprem ve peşinden oluşan tusunami hasarı ile sarsılmış ve onun yaralarını sarmaya uğraşırken bu defa geçtiğimiz hafta Alaçatı'dan hortum haberi ile bir kere daha yıkıldık.
Devamını oku
Yaşınıza göre giyinin ve kötü moda alışkanlıklarından kaçının.
Önümüzdeki yıl için niyet ve hedefler mi belirliyorsunuz? Belki de odak noktanız günlük giyim tarzınıza kaymıştır. Kişinin kendini nasıl sunduğu inkar edilemez. Bu görünüşünüzle gurur duyduğunuzu gösterir ve bunda utanılacak çekinilecek bir şey yoktur.
Devamını oku
40 yıldır düşündüklerim ve yapabildiklerim
Bu yıl sektördeki 43. yılım. Ne mutlu ki sağlık ve esenlik içerisinde bir yılı daha devirdim. Allah herkese sağlık mutluluk ve uzun ömürler versin. Tabii herkesin kullandığı bir deyiştir; “ yaş aldım, yaşlanmadım” denir hep. Ama gerçekten insan yıllar geçtikçe bu düşünceye daha çok sarılıyor ve bende kendimi sektöre yeni başlamış genç bir yönetici gibi hissediyorum.
Devamını oku
Durum Ne Olursa Olsun İşinizi Büyütmeyi Hızlandırmanın 3 Yolu
Biliyorsunuz 65 yaş üstü vatandaşlar pandemi döneminde haftanın 5 iş günü sadece 10.00 ile 13.00 arası sadece yürüyerek gidebileceğimiz mesafeye kadar evden dışarı çıkabiliyorduk. Hafta sonları ise tamamen evde kalıyorduk. Bu uzun süreç hepimizi çok yordu ama yapacak bir şey yoktu.
Devamını oku